Start Uroda i Zdrowie Pierwszy yoghurt-shop w Berlinie


 

Galeria fryzur modnych: włosy krótkie

Zastanawiasz się jak odświeżyć swój wizerunek? Jesteś...

 

Antidotum na syndrom Jet Lag

 

Błyszczący lakier do paznokci o zabawnej nazwie

Chyba każda młoda dziewczyna pragnie wyglądać atrakcyjn...

 

Śródziemnomorski aromat Versace Versense

Ekskluzywna marka Versace zaprezentowała w tym roku nową ...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Pierwszy yoghurt-shop w Berlinie

AddThis Social Bookmark Button

sięYoli to pierwszy punkt sprzedaży mrożonego jogurtu w Berlinie. I - jak przystało na pioniera - wystrój wnętrza tego sklepu jest godny do naśladowania. Bez zbędnej przesady czy kiczowatości, bowiem koncepcja dekoratorów opierała się na tym, aby stworzyć bardzo jasną, klarowną, świeżą przestrzeń, kojarzącą się ze świeżością produktu, który będzie w niej sprzedawany.

Dlatego Yoli Frozen Yogurt Sklep jest czysty, biały, z kolorowymi akcentami, ale w żaden sposób nie przypomina sklepów z deserami, które widzieliśmy do tej pory, z typowymi obrazami czy zdjęciami lodów i ciast na ścianach.

się

się

się

się

Duże okna, naturalne oświetlenie i otwarty plan przestrzeni pozwalają na delektowanie się pysznymi deserami w relaksującej atmosferze. Yoli nie tylko zadowoli więc nasze kubki smakowe, ale także pragnienie obcowania z inteligentnym designem.

się

się

się

Kolorowe kształty na ścianach wyglądają jak polewa do lodów, dlatego patrzenie na nie staje się podwójną, obrazowo-skojarzeniową przyjemnością. Resztę sklepu ogarnia minimalistyczny styl - białe krzesła i stoły, które symbolizują biały jogurt - służą też pomysłowi, że odzież klientów będzie na nich funkcjonować jako... kolorowa posypka.

się

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: