Start Uroda i Zdrowie Nowe wcielenie Boba


 

Galeria fryzur modnych: włosy krótkie

Zastanawiasz się jak odświeżyć swój wizerunek? Jesteś...

 

Antidotum na syndrom Jet Lag

 

Błyszczący lakier do paznokci o zabawnej nazwie

Chyba każda młoda dziewczyna pragnie wyglądać atrakcyjn...

 

Śródziemnomorski aromat Versace Versense

Ekskluzywna marka Versace zaprezentowała w tym roku nową ...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Nowe wcielenie Boba

AddThis Social Bookmark Button

bardziejDziewczyny, które ścięły się na boba w 2008 i chcą  znów być modne w 2009 muszą albo pozwolić ich włosom nieco odrosnąć albo zrobić sobie bardziej ekstremalne cięcie. Teraz nadszedł bowiem czas na krótko przycięte boby. Modne są też te bardziej postrzępione, więc o grzecznie ułożonej fryzurce możesz zapomnieć.

Co tu dużo mówić: obcięty krótko bob jest tego sezonu naprawdę ekstremalny. Niektórzy przyrównują go do fryzury Dr Spocka z filmu Star Trek. Spójrz zresztą jak prezentuje się w nim Agyness Deyn.

Nie jest to postrzępiony ani zwykły bob. To raczej ostre cięcie. Krótki, przed uszy, z  tępo skróconą grzywką,  wygląda nieco jak garnek, polecany jest więc tylko dla tych, którzy emanują pewnością siebie, jak Agyness. Jej bob przyciąga spojrzenie i jeszcze bardziej efektowny przy tlenionych blond włosach.

bardziej

 

Co jest tak innego o nowej fryzurze Deyn? Łączy tendencję fryzur lat 20. z wyglądem nowoczesnej rockowej panny, no i jest znacznie krótszy. Grzywka nie opada zamaszyście na oczy, ale jest zebrana od środka czoła. Kto nosi bardziej grzeczną wersję boba?

Katie Holmes, która nie może się zdecydować pomiędzy chłopięcym strzyżeniem, nie wywołującym zbytniego wrażenia, a bardziej zadziornym cięciem, które dodaje jej figlarności i w którym jednak chyba bardziej jej do twarzy. Zresztą oceńcie sami.

bardziej

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: