Start Uroda i Zdrowie Kosmetyki Absolution


 

Galeria fryzur modnych: włosy krótkie

Zastanawiasz się jak odświeżyć swój wizerunek? Jesteś...

 

Antidotum na syndrom Jet Lag

 

Błyszczący lakier do paznokci o zabawnej nazwie

Chyba każda młoda dziewczyna pragnie wyglądać atrakcyjn...

 

Śródziemnomorski aromat Versace Versense

Ekskluzywna marka Versace zaprezentowała w tym roku nową ...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Kosmetyki Absolution

AddThis Social Bookmark Button

absolutionCodziennie tysiące nowych produktów pojawiają się na rynku, który staje się coraz bardziej konkurencyjny. Za każdym razem coraz trudniej jest wejść nowej linii do sklepów i naszych domów. Nie dotyczy to jednak Absolution, która jest jedną z najbardziej obiecujących marek jaką mieliście okazję ostatnio poznać.


Pochodząca prosto z Paryża, jest połączeniem innowacyjnego wzornictwa (super byłoby zobaczyć ich wzory na ubraniach, poduszkach i plakatach) z wykorzystywaniem do produkcji surowców z upraw ekologicznych. Są one tworzone w celu zaspokojenia potrzeb odbiorców poszukujących równowagi między eko-świadomością, a miejskim stylem życia – kobiet i mężczyzn, którzy troszczą się tak samo o swoje piękno i odnowę biologiczną, jak i o przyszłość naszej planety.

absolution


Dlatego pielęgnacja linia Absolution zawiera co najmniej 60% składników wyprodukowanych w rolnictwie ekologicznym. Absolution powraca do podstawowej filozofii, która mówi, że ważną rzeczą jest tworzenie coraz lepszych produktów, a nie jak największej ich ilości.

absolution


Absolution jest pomysłem Isabelle Carron. Jej pragnienie posiadania najlepszych produktów kosmetycznych dla niej samej i jej skóry wreszcie pchnął ją do stworzenia własnej linii kosmetyków i marki, która łączy naturę i ekologiczną troskę, projektowanie i nowoczesność.

absolution


absolution

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: