Start Uroda i Zdrowie Syrena Paris


 

Galeria fryzur modnych: włosy krótkie

Zastanawiasz się jak odświeżyć swój wizerunek? Jesteś...

 

Antidotum na syndrom Jet Lag

 

Błyszczący lakier do paznokci o zabawnej nazwie

Chyba każda młoda dziewczyna pragnie wyglądać atrakcyjn...

 

Śródziemnomorski aromat Versace Versense

Ekskluzywna marka Versace zaprezentowała w tym roku nową ...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Syrena Paris

AddThis Social Bookmark Button

sięKtóż mógłby być lepszą, współczesną wersją syreny, jeśli nie dziedziczka fortuny Hiltonów, Paris?

Tegoroczna laureatka nagrody FiFi za najlepsze perfumy stworzone przez gwiazdę dodała do swojej kolekcji już siódmy z kolei zapach.


Siren by Paris Hilton inspirowany jest legendą o mitycznych stworzeniach - pół kobietach, pół rybach, które za pomocą hipnotyzującego śpiewu zwabiały przepływających obok nich marynarzy, a następnie stawały się przyczyną ich zguby.
się
Na zdjęciu promocyjnym widzimy opaloną Paris w długich platynowych blond włosach, całą opływającą w złoto, a więc można powiedzieć – w swoim naturalnym środowisku. Paris w złocie czuje się jak ryba w wodzie i na tym ujęciu to doskonale widać.

Dlaczego syrena? Ponieważ jej nowy zapach – tropikalny, kwiecisty, z  nutą wanilii i kremowego piżma jest ponoć tak seksowny, że żaden mężczyzna nie będzie mógł mu się oprzeć.
się

Perfumy trafią do sklepów już na początku lipca. Z tej okazji Hilton wzięła udział w kampanii reklamowej swoich perfum. Dziedziczka fortuny prezentuje się tam jako syrena z mórz starożytnej Grecji.

się


 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: