Start Uroda i Zdrowie Zatrzymując wygląd młodej twarzy


 

Galeria fryzur modnych: włosy krótkie

Zastanawiasz się jak odświeżyć swój wizerunek? Jesteś...

 

Antidotum na syndrom Jet Lag

 

Błyszczący lakier do paznokci o zabawnej nazwie

Chyba każda młoda dziewczyna pragnie wyglądać atrakcyjn...

 

Śródziemnomorski aromat Versace Versense

Ekskluzywna marka Versace zaprezentowała w tym roku nową ...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Zatrzymując wygląd młodej twarzy

AddThis Social Bookmark Button
W swoje 25-te urodziny , Biotherm Homme proponuje klientom innowacyjną linię kosmetyków odmładzających.

Jubileusz 25-ciu lat na rynku to idealna okazja, by podkreślić znaczenie światowej popularności marki ekskluzywnych kosmetyków dla mężczyzn. Biotherm Homme specjalizowało się w profesjonalnym tworzeniu męskich kosmetyków od początku swego istnienia. Przedsiębiorstwo torowało drogę następcom tworząc unikalną linię przeznaczoną dla mężczyzn, której zamiarem była w przeszłości,  a także jest obecnie - doskonała pielęgnacja skóry.

Krem Force Supreme Biotherm Homme radzi sobie zarówno z widocznymi oznakami starzenia się męskiej skóry, jak i z tymi, które dopiero się pojawią, a wszystko dzięki unikalnemu procesowi działającemu przeciwzmarszczkowo. Naukowcy Biotherm odkryli cztery główne etapy tworzenia się zagłębień w skórze, a także działają w sposób ściśle ukierunkowany na zmarszczki, które nie są widoczne gołym okiem. Dlatego ich kosmetyki znakomicie sprawdzają się w wieku średnim, a także starszym, kiedy to  skóra staje się mniej odporna, szybciej wiotczeje, jak też pojawiają się na niej przebarwienia pigmentacyjne. Specjaliści koncernu przeprowadzili również badania nad niezwykłymi właściwościami pączków japońskiego drzewa cedrowego. Jak dowiodły wyniki eksperymentów, uzyskiwany podczas okresów największego wzrostu, wyciąg pobudza odnowę komórkową, aby uzupełnić substancję w naskórku. Dzięki temu wzmacnia lipidy oraz optymalizuje funkcje bariery skórnej. Ważnym składnikiem jest także Pro-Xylane, otrzymywany z drzewa buku, który przywraca gęstość skóry oraz plankton termalny, regulujący i przyspieszający metabolizm komórek, czego efektem jest poprawa wyglądu twarzy.Jak zapewnia Biotherm Homme – nowa, luksusowa linia kosmetyków Force Supreme to gwarantowana pielęgnacja oraz odmłodzenie skóry dla każdego mężczyzny, który pragnie korzystnie i świeżo wyglądać.
   Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: