Start Uroda i Zdrowie 10 najseksowniejszych kobiet po 50-tce


 

Galeria fryzur modnych: włosy krótkie

Zastanawiasz się jak odświeżyć swój wizerunek? Jesteś...

 

Antidotum na syndrom Jet Lag

 

Błyszczący lakier do paznokci o zabawnej nazwie

Chyba każda młoda dziewczyna pragnie wyglądać atrakcyjn...

 

Śródziemnomorski aromat Versace Versense

Ekskluzywna marka Versace zaprezentowała w tym roku nową ...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

10 najseksowniejszych kobiet po 50-tce

AddThis Social Bookmark Button

sięDziesięć lat temu Madonna skończyła 40-stkę. To było oczywiście ogromne wydarzenie, bo artystka była i jest symbolem piękna oraz światowej sławy. Teoretycy pop kultury zastanawiali się czy i kiedy skończy się jej witalność oraz sceniczna sprawność. Jednak jak się okazało, gwiazda wcale nie zamierza przestać prężnie działać na rynku muzycznym, twórczo się rozwijać i błyszczeć jako dojrzała, urokliwa kobieta.

Popularna piosenkarka w 1998 roku była w centrum zainteresowania mediów, jeszcze przed okresem kiedy telewizja rozpoczęła emisję programów rozrywkowych typu „reality show”. Jej późniejsza metamorfoza i odmłodnienie nie było już tak napiętnowane rozgłosem i skupieniem na niej wyłącznej uwagi.

Jedno jest pewne – poglądy ludzi się zmieniają. Kiedy Madonna kończyła 50-tkę paparazzi zdołali zrobić artystce wiele zdjęć, podczas wejścia i wyjścia z londyńskiego przyjęcia, ale nie było to wydarzenie, które pochłonęłoby całą uwagę opinii publicznej. Być może dlatego, że jest wiele atrakcyjnych kobiet, które publiczność z zaciekawieniem obserwuje. Cynicy mogą przypisywać piękno tak znanych kobiet jak Madonna operacjom plastycznym, ale i tak nie zaprzeczą seksapilowi, który emanuje z ich wnętrza.

  {2jtabs_plugin 5}

Komentarze (1)

...
...tekst jest o Madonnie...a gdzie pozostałe 9 kobiet...chyba autor artykułu zapomniał o nich...
Ewa , grudnia 05, 2013

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: