Start Uroda i Zdrowie Andie Macdowell


 

Galeria fryzur modnych: włosy krótkie

Zastanawiasz się jak odświeżyć swój wizerunek? Jesteś...

 

Antidotum na syndrom Jet Lag

 

Błyszczący lakier do paznokci o zabawnej nazwie

Chyba każda młoda dziewczyna pragnie wyglądać atrakcyjn...

 

Śródziemnomorski aromat Versace Versense

Ekskluzywna marka Versace zaprezentowała w tym roku nową ...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Andie Macdowell

AddThis Social Bookmark Button
jestAndie MacDowell
ur. 21 kwietnia 1958 r.

Zanim została aktorką była bardzo popularną modelką. Jest naturalna, skromna, piękna i pomimo upływu lat wciąż przykuwa uwagę widzów.
Początek kariery aktorskiej: w 1984 r. zadebiutowała na dużym ekranie w filmie "Greystoke: Legenda Tarzana, władcy małp". Co ciekawe, z powodu silnego południowego akcentu jej kwestie zostały w końcowej wersji filmu zdubbingowane.
Splendor sławy: w dużej mierze dzięki kinowym bestsellerom -  „Dzień świstaka” i „Cztery wesela i pogrzeb”.
Operacje plastyczne: aktorka nie uznaje tego typu odmładzania organizmu jako słuszny sposób wobec walki z naturalnym procesem starzenia się. Andie publicznie wyznaje pogląd, że skoro mężczyzn po 40-tce, uważa się za seksownych to jawną niesprawiedliwością jest mówić o kobietach w tym samym wieku, iż są stare. Artystka jest żywym dowodem na to, że atrakcyjność kobiety po 50-tce jest równie interesująca, co pociągająca. Ponadto gwiazda słusznie zauważa chorą gonitwę kobiet za młodym wyglądem, presję operacji plastycznych, redukujących zmarszczki, podczas gdy mężczyźni mają prawo starzeć się z godnością.
 


Podobne artykuly: