Start Uroda i Zdrowie Nowy zapach firmy GAP


 

Galeria fryzur modnych: włosy krótkie

Zastanawiasz się jak odświeżyć swój wizerunek? Jesteś...

 

Antidotum na syndrom Jet Lag

 

Błyszczący lakier do paznokci o zabawnej nazwie

Chyba każda młoda dziewczyna pragnie wyglądać atrakcyjn...

 

Śródziemnomorski aromat Versace Versense

Ekskluzywna marka Versace zaprezentowała w tym roku nową ...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Nowy zapach firmy GAP

AddThis Social Bookmark Button

robinsonKiedy dwa lata temu projektant Patrick Robinson został twórcą, odpowiedzialnym za kreację marki GAP, postanowił dokładniej przyjrzeć produktom firmy, aby móc zainspirować się oryginalnością stylu. I choć stworzenie zapachu stanowiło pewne wyzwanie, to w zamyśle autora najważniejsze było skonstruować formę, która stanowi kojarzącą się z przedsiębiorstwem całość.

Aromat to klasyka , a nie chwilowa moda, która ma podkreślić indywidualną osobowość każdego człowieka. I właśnie taki produkt chcieliśmy wykreować – mówi Robinson.

Rezultatem pracy twórcy jest jasna, „kosmiczna” butelka, surowa, ale bardzo elegancka w swej formie, idealna dla każdej kobiety. Zaś przyjemna współpraca przy projekcie z profesjonalnym doradcą w kwestii aromatu - Gary’m McNattonem, pozwoliła na uzyskanie mieszanki, zawierającej kombinację zapachów odświeżających kwiatów, piżma, wanilii oraz owoców.

 

 

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: