Start Styl Wreszcie likier, który leczy!


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Wreszcie likier, który leczy!

AddThis Social Bookmark Button

acaiAcai (czyt. Asaji) jest uznawany za jeden z najbardziej cudownych owoców na świecie. Rosnąca na szczycie brazylijskich palm jagoda zawiera przeciwutleniacze, dzięki czemu odgrywa olbrzymią rolę w prawidłowym utrzymaniu systemu sercowo-naczyniowego, wspomagając zarazem cyrkulację krwi.

Badania wykazują, iż smakołyk zawiera 57% więcej antyoksydantów niż owocowe granaty oraz posiada 30 razy więcej antocyjanów, obniżających kruchość naczyń włosowatych od czerwonego wina. Acai jest smukłą, wielołodygową rośliną, posiadającą ciemno - fioletowe, okrągłe owoce, o smaku dzikich jagód z odrobiną czekolady, z powodzeniem stosowaną w produkcji wysokogatunkowych alkoholi.

Wyjątkowo wybornym likierem z dodatkiem Acai jest trunek, niedostępny w popularnych supermarketach – o nazwie Veev. Niezwykłe zestawienie składników, a przede wszystkim występowanie tego wspaniałego brazylijskiego owocu, powoduje, że mamy do czynienia z najbardziej orzeźwiającym, a zarazem leczniczym, opóźniającym starzenie, alkoholem najwyższej jakości.

Veev jest złożony z kilku wartościowych, odżywczych składników, takich jak, m.in.: Acai, wiśnia z Barbados, opuncja, stosowanych z dobrymi rezultatami w medycynie. Alkohole z dodatkiem opuncji występują już bardziej w powszechnej sprzedaży, również w trunku - Bajtra (likierze z Malty) oraz Tungi (z wyspy Świętej Heleny).

Warto zwrócić uwagę, iż oprócz niepodważalnych walorów smakowych oraz właściwości ożywczych – kombinacja alkoholi, oparta w dużej mierze o owoce jagód Acai, opuncji czy wiśni Barbados, jest przede wszystkim środkiem uodparniającym na groźne choroby współczesnej cywilizacji.
 

 

  

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: