Start Styl Rewolucyjnie eksluzywne linie lotnicze Emirates A380


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Rewolucyjnie eksluzywne linie lotnicze Emirates A380

AddThis Social Bookmark Button

dubajuStworzone z myślą o wygodzie, prawdziwym relaksie oraz najbardziej wymyślnych zachciankach pasażerów pierwszej klasy, arabskie linie lotnicze proponują podróż w cudownej atmosferze i „niebiańskich” warunkach.

Umiejscowione przed wejściem do luksusowej kabiny, znajdują się dwie, nowocześnie zaprojektowane, łazienki z prysznicem. Dzięki temu przemieszczanie się samolotem, oprócz dotarcia na miejsce, gwarantuje możliwość, tak przecież nieodzowną podczas długiej drogi, odświeżenia się.  Klienci mają do dyspozycji toaletkę, lustro, mini-bar, osobistą garderobę wraz ze wszystkimi najnowocześniejszymi osiągnięciami techniki, takimi jak regulacja światła czy elektrycznie zamykane drzwi.

Każdy fotel posiada możliwość masażu, ustawienia jego prędkości, jak też intensywności. Dodatkowo w dowolnym momencie siedzenie można zamienić w wygodne łóżko z materacem.

W przedniej części pokładu, w pierwszej klasie można odpocząć przy nastrojowym, lekko przygaszonym świetle oraz w panującej wszechobecnie miłej, towarzyskiej atmosferze.

Zaś na tyle samolotu znajduje się miejsce, sprzyjające spotkaniom biznesowym pasażerów, które zachęca zarówno komfortowymi warunkami, jak i przestrzennie oraz ciepło urządzonym otoczeniem.

A380 organizuje następujące, codzienne loty poprzez linie Emirates: EK 201 z Dubaju do Nowego Jorku JFK International Airport, EK 202 z Nowego Jorku JFK International Airport do Dubaju; EK 001 z Dubaju do Londynu Heathrow i EK 002 z Londynu Heathrow do Dubaju.

A380s organizuje także, 3 razy w tygodniu, następujące loty poprzez linie Emirates: EK 412 z Dubaju do Sydney i Auckland (niedziele, środy, piątki) oraz EK 413 z Auckland i Sydney do Dubaju (poniedziałki, wtorki, soboty).

 

  

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: