Start Styl Świetlane koncepty...


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Świetlane koncepty...

AddThis Social Bookmark Button

się... czyli podświetlone liście kontra świecąca sukienka. 
Zbliżające się wielkimi krokami święta nieodłącznie kojarzą nam się z wszechobecnymi światełkami i świecidełkami. Projektanci też jak widać mają w głowie te obrazki, bowiem wprowadzają świecące elementy do swoich rozmaitych, odbiegających nieraz znacznie od siebie konceptów.

I tak - hiszpańscy projektanci z grupy Luzinterruptus stworzyli w Madrycie niezwykle bajkową instalację, podłączając lampki do liści. Nazwana Prawie Efemeryczna Jesień instalacja daje efekt jakby unoszących się nad ziemią liści, co osiągnięto przez wsparcie ich na drutach i oświetlenie od spodu. Użyto w tym celu 200 suchych liści, co było nieco pracochłonne, ale warto było się napracować - efekt jest powalający.

się


się


się


się


się

 

Czy równie powalający jest efekt pracy holenderskiego projektanta Stijna Ossevoorta, który stworzył sukienkę ozdobioną światełkami w kształcie kwiatków, czy raczej czułabyś się w niej ubrana jak choinka? Jedno jest pewne - na żadnym wieczornym przyjęciu nie przejdziesz niezauważona.

się

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: