Start Styl Urodzinowa edycja tenisówek Reeboka - PUMP


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Urodzinowa edycja tenisówek Reeboka - PUMP

AddThis Social Bookmark Button

tenisówekModel tenisówek Reebok ‘Pump’, który jest ikoną sportowej mody świętuje swoje 20-te urodziny. Tenisówki o światowej popularności wciąż są na topie, a ich oryginalna kolorystyka kolejny raz miło nas zaskakuje.

Do projektu stworzenia wykreowanej przez siebie jubileuszowej linii kultowego obuwia zostali zaproszeni sprzedawcy detaliczni dwudziestu obiektów z kilkunastu krajów. 20 listopada 2009 r. swoje pomysły oficjalnie zaprezentowały prestiżowe butiki, takie jak na przykład Patta z Amsterdamu, HUF z San Francisco czy tokijski Atmos.

tenisówek

tenisówek

tenisówek

tenisówek

tenisówek

tenisówek

 

Efektem pracy poszczególnych firm stały się unikatowe pary sportowych tenisówek o wyszukanym wyglądzie. Na uwagę zasługuje chociażby japoński Atmos, który stworzył biało-czarne Reeboki z fioletowymi wstawkami. Jaskrawo-zielone logo wraz ze sznurówkami ożywiają całość sprawiając, że buty są charakterystyczne, przez co nie sposób ich nie zauważyć. Limitowana edycja ekstrawaganckiego obuwia zawiera zaledwie 31 par.

tenisówek

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: