Start Styl Odstresowująca guma


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Odstresowująca guma

AddThis Social Bookmark Button

puttyWygląda na tyle dobrze, że chcesz ją zjeść, do tego dochodzi przepyszny zapach i możliwość rozciągania jej na milion różnych sposobów i nadawania niezliczonej ilości kształtów. Co to takiego? Gumowa substancja, zamknięta w pudełeczku, nazwana Putty Bloom, która jest nowoczesną wersją odstresowującej piłeczki.

Idealna na stres, rozwijanie kreatywności, nudę w pracy, jako poprawiacz nastroju i źródło inspiracji. Ta piłeczka będzie prawdopodobnie stać na większości biurek nowoczesnych dziewcząt.  Po co zadowalać się starą, nudną piłką, jeśli masz możliwość posiadania jednej z jej udoskonalonych wersji?

putty

 

Putty Bloom są miłe w dotyku i sprawiają, że emocje szybko opadają. Do tego noszą niezwykle zachęcające nazwy, jak na przykład Jabłkowy sad, Trzęsąca się galaretka,   Wisienka na torcie, Bawełniana słodycz, Północna jagoda czy Miętowy czar.

putty


putty

Możesz ją dać również dziecku do zabawy. Rozwija bowiem wyobraźnię i chęć twórczej zabawy, wzmaga pamięć i koncentrację, a także wzmacnia umiejętności motoryczne. Putty Bloom dostępny jest w 14 różnych zapachach i kolorach oraz 6 kolorach bezzapachowych, więc na pewno znajdziesz jeden (lub więcej!) dla siebie.

http://bloomputty.com/

putty

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: