Start Styl Chłopięcy styl także dla kobiet!


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Chłopięcy styl także dla kobiet!

AddThis Social Bookmark Button

sięSmokingi, spodnie garniturowe, koszule, kreacje zainspirowane sportem, a także włosy ścięte na krótko, czyli typowo chłopięcy styl nie jest zarezerwowany tylko i wyłącznie dla panów! A więc – pewne siebie kobiety, do dzieła! Nie dajcie się zaszufladkować – image przez wieki kojarzony wyłącznie z mężczyznami przechodzi swego rodzaju metamorfozę.

Do niedawna panie, które nosiły się ‘po męsku’ to najczęściej walczące o prawa kobiet feministki, bądź osoby transseksualne, manifestujące swoją niezgodność wobec ściśle określonych ról społecznych. Dziś sytuacja zaczyna się zmieniać – chłopięcy styl nie wzbudza już specjalnych emocji, a kobieta ubierająca się w ten sposób nie jest klasyfikowana jako zwolenniczka konkretnych poglądów.

się


się


się


się


się

 

Panie świadome własnej seksualności, jak też pełniące funkcje publiczne bez obaw sięgają po odzież taką jak luźno skrojone dżinsy, marynarki czy krawaty. Trend gości również na światowych wybiegach mody. Nie pozwól więc, by charakterystycznych ubrań zabrakło w  twojej szafie!

się

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: