Start Styl W czym zamieszkać na plaży?


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

W czym zamieszkać na plaży?

AddThis Social Bookmark Button

sięKtóż z nas nie marzy o tym, by mieć swoje mieszkanko na plaży? Móc swobodnie cieszyć się widokiem morza i piasku, podziwiać niepowtarzalność pejzażu horyzontalnego, budzić się zapachem morskiej bryzy … Z perspektywy biura projektowego Lab Zero ten sen może stać się rzeczywistością, dzięki konstrukcji Jellyfish House znajdującej się na wybrzeżu Morza Norweskiego Owczych Wysp – terytorium zależnego od Danii.

Niesamowita budowla charakteryzuje się specjalnym podłożem, które stabilizuje całą jej strukturę. Mieszkając tuż nad wodą nie należy się więc niczego obawiać. Ani wiatru, ani fal morskich, ani nawet niepogody! Dom wyposażono bowiem w podwójną osłonę zewnętrzną, napełnioną sprężonym powietrzem.

Wspaniałe widoki i dużo światła to kolejna zaleta tego oryginalnego konceptu. Regulowane amortyzatory natomiast chronią budowlę przed uderzeniami, zimnem oraz zalewaniem. Trzeba przyznać, że trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce na zamieszkanie w swoim prywatnym, współczesnym raju!

się


się


się


się


się


się


się

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: