Start Styl Warzywne bukiety


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Warzywne bukiety

AddThis Social Bookmark Button

–Przy okazji holenderskiego tygodnia designu (Dutch Design Week 09) rodzimy projektant Janina Loeve przedstawił swoje bardzo interesujące prace: bukiety skomponowane z surowych warzyw. Miało to miejsce w Eindhoven na wystawie Talent 2009 Designhuis. http://www.designhuis.com/

Projekt holenderskiego artysty nosi nazwę Divers i ma na celu promowanie zdrowych zmian w naszej często zbyt tłustej i kalorycznej diecie. Do każdego z bukietów dodawana jest informacja – przepis na jak najsmaczniejsze łączenie poszczególnych elementów warzywnej kompozycji. Pomysł Janina promuje zabawne hasło “Divers – zjeść bukiety żywcem”.

–
 
–


–
 
–


–
 
–

 

Projektant przekonuje nas, że poza tym, iż są jest niewatpliwie zdrowe i smaczne, to w dodatku warzywa są po prostu pięknymi roślinami, których atrakcyjności nie dostrzegamy na co dzień.

Większość z nas myśli o nich jako o czasochłonnych w przygotowaniu dodatkach do posiłku. Jednak są one jednym z najważniejszych elementów naszego menu. Świeże warzywa i zioła dają nam nieograniczone możliwości łączenia smaków i zapachów.

Jak pokazuje Holender – można z nich również zrobić oryginalną i uroczą kompozycję kwiatową. Odpowiednio dobrane warzywa i zioła stanowią więc też pokusę dla oczu. Każda pani domu ucieszy się dostając taki miły i zdrowy bukiecik, który będzie mogła następnie ze smakiem skonsumować.

Wystawa potrwa do 30 listopada.

–

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: