Start Styl Dolce&Gabbana w specjalnej edycji telefonu


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Dolce&Gabbana w specjalnej edycji telefonu

AddThis Social Bookmark Button

orazFirmy produkujące towary handlowe, w tym sprzęt elektroniczny, urządzenia telekomunikacyjne czy koncerny samochodowe coraz chętniej współpracują z topowymi domami mody przy projektowaniu swoich artykułów. Udaną próbą okazała się kooperacja przedsiębiorstwa Sony Ericsson z Dolce&Gabbana, a owocem wspólnych działań jest nowoczesny telefon komórkowy.

Model o nazwie Jalou został stworzony z myślą o potrzebach kobiet. Urzekający różowy kolor oraz pokrycie 24-karatowym złotem czyni z urządzenia edycję luksusową oraz niepowtarzalną. Króciutki jak pomadka, 73-milimetrowej długości sprzęt zawiera szereg atrakcji technologicznych. Posiada bowiem aparat 3,2 MPix, Bluetooth, odtwarzacz muzyki z TrackID i PlayNow, radio FM, aplikacje Google, klient e-mail, komunikator, a nawet YouTube.

oraz


oraz


oraz

 

Przypominający w swych kształtach diament telefon komórkowy to kusząca propozycja dla pań zainteresowanych najnowszymi trendami mody oraz nowinkami technicznymi.

oraz


oraz

 

Konstruktorzy zadbali nawet o dodatek funkcjonalnego lusterka w urządzeniu. Innowacją zastosowaną w Jalou jest również licznik kroków Walk Mate. Produkt dostępny jest także w kolorach ciemno-zielonym, niebieskim oraz czarnym. Ciekawostką są umieszczone we wnętrzu zdjęcia i materiały z pokazu kolekcji jesień/zima 2009 marki D&G. Produkt ma być w sprzedaży już tej jesieni, a jego cena to kwota rzędu około 400 funtów brytyjskich.

oraz

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: