Start Styl Pływająca willa


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Pływająca willa

AddThis Social Bookmark Button

jestLuksusowa willa na lądzie, która oferuje swoim mieszkańcom komfort, przestronność wnętrza, ale stoi nieruchomo? A może ograniczony przestrzennie i chwiejny, ale przenoszący Cię w dowolne miejsce o jakim zamarzysz jacht? To zawsze jest pytanie, które zostaje postawione przed klientami sektora luksusowego wypoczynku.

Starając się rozwiązać ten problem, producent jachtów Wally i wiodąca francuska marka wysokiej jakości produktów i usług Hermes stworzyli WHY – statek będący pływającym dziełem sztuki. Specjalnie dla niego kadłub, który pochodzi ze statku sejsmicznego, został przebudowany i dostosowany do potrzeb morza. Wynikiem jest ten super luksusowy jacht, który mierzy 58 metrów długości, 38 m szerokości i może pomieścić 12 gości oraz 20 członków załogi.

jest


jest


jest

 

Wnętrze jachtu podąża za wysokimi standardami firm projektowych i jest wyposażone w wodoodporną skórę oraz drewno, które jest zastosowane na większości obszaru statku. Całkowita jego powierzchnia wynosi 3400m ² i składa się z trzech różnych poziomów, zawierających wszystkie pomieszczenia, jakie tylko można znaleźć w luksusowej willi, czyli salony, jadalnie, biblioteki i obszary uzdrowiskowe.

jest


jest


jest


jest

 

Tutaj możesz obejrzeć niesamowite wnętrze tego jachtu:
http://www.youtube.com/watch?v=Bl4sbM_O_WA&feature=player_embedded

Jacht został przetestowany w różnych warunkach i wynik jest taki, że w niekorzystnych warunkach pogodowych pozostaje on bardziej stabilny niż jakiekolwiek inne jachty tego typu. Statek musi być bowiem na tyle stabilny, aby goście mogli czuć się tak samo komfortowo na wodzie, jak i na ziemi. To przedsięwzięcie stanowi prawdziwy majstersztyk pod względem technologii i konstrukcji. Może więc dawać przykład dla przyszłych, przyjaznych morzu koncepcji.

jest

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: