Start Styl Kolorowa kampania Ray-Ban


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Kolorowa kampania Ray-Ban

AddThis Social Bookmark Button

sięKultowa marka, produkująca już od 1937 roku okulary przeciwsłoneczne, kolejny raz nie zawodzi fanów na całym świecie (wśród których znajduje się również mnóstwo gwiad). Rusza obecnie z niesamowicie kolorową kampanią reklamową, której przewodzi hasło: Nigdy w ukryciu. Szczerze mówiąc, tofaktycznie ciężko byłoby nie dostrzec bannerów i plakatów tej kampanii.

Pomysł na nią powstał w głowie Thomasa Ruscha, którego zainspirował król pop-artu - Andy Warhol i jego prace. Thomas chciał w ten sposób nawiązać do kultowych oprawek Ray Banów, które mienią sie kolorami tęczy. Stąd wzięła się ta nowoczesna interpretacja stylu stworzonego przez Warhola. Bo cóż bardziej i trafniej kojarzy się nam się z rozmaitymi (często abstrakcyjnymi) zestawieniami kolorystycznymi?

się


się


się


się

 

Kampania prasowa poprzedzona była przez serię spotów telewizyjnych. Do obejrzenia zatem kilka krótkich filmików reklamowych, której reżyserem jest twórczy umysł Kele Dobrinski, a towarzyszą mu piękne make-upy dzieła Loni Baur. Dodatkowym bonusem jest kilka zdjęć z poprzedniej, równie ciekawej kampanii Ray-Ban.

się


się

 

 

Komentarze (1)

...
l like ray ban sunglasses
ray ban uk , lipca 03, 2011

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: