Start Styl Freski malowane zapalniczką


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Freski malowane zapalniczką

AddThis Social Bookmark Button

sięNa pierwszy rzut oka niełatwo byłoby się domyślić jak powstają jego dzieła. Dopiero kiedy widzi się go stojącego na drabinie blisko sufitu i trzymającego narzędzie swojej pracy zaczynamy szerzej otwierać oczy ze zdumienia. Olivier Kosta-Théfaine wyczarowuje bowiem magiczne freski przy pomocy… zapalniczki!

Jako dziecko żyjące na przedmieściach Olivier zawsze miał wyidealizowaną wizję życia dużego miasta. Nauczyło go to specyficznego patrzenia na życie i sztukę. Przekonał się, że czasem tak odległe i nieznane nam rzeczy mogą być jeszcze piękniejsze i fascynujące niż sama rzeczywistość.

się

 

się


się

 

Życie na przedmieściach jest zupełnie inne, posiada swój własny zestaw specjalnych kodów, za to często może być uderzającym w nas źródłem inspiracji, idealnym antidotum na czasem duszące środowisko. Kiedy człowiek dorasta, dowiaduje się, że dystans między rzeczami tak naprawdę nigdy nie istniał i nie ma większego znaczenia, bo wszystko w końcu połączy się w spójną całość. Co nie oznacza, że próby osiągnięcia ideału nie mogą być całkowicie twórcze.

się

 

Olivier pozostał wierny podziemnej kulturze ulicy i używa jej jako głównego elementu swojej twórczości. Mieszka i pracuje w Paryżu, ale nadal z pasją oddaje się tematyce codziennego życia na przedmieściach. Mimo wprowadzania wielu osobistych motywów jego sztuka jest również rozumiana przez szerszą publiczność.

się


się


się

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: