Start Styl Inspirujące instalacje H&M


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Inspirujące instalacje H&M

AddThis Social Bookmark Button

sięFirma H&M we współpracy z UXUS design stworzyła w głównej siedzibie firmy w Sztokholmie niezwykłą instalację zatytułowaną Home Reflections. Wiąże się to z faktem poszerzenia przez H&M swojej oferty produktów i wprowadzeniem do sprzedaży detalicznej od 25 września tekstyliów i akcesoriów domowych.

Oferta H&M dla domu była już od pewnego czasu dostępna w sieci, a teraz dodatkowo firma stworzyła to oryginalne miejsce, gdzie możesz przyjść zobaczyć z bliska te wszystkie niezwykłe przedmioty i poczuć nieco ekstawaganckiego ducha zakupów.

się


się


się


się


 

się

Nie jest to zwykłe miejsce sprzedaży, ponieważ H&M nie chce stworzyć jedynie kolejnego punktu z produktami do urządzania i dekoracji domu. Wspólnie z UXUS Design posunęli się znacznie dalej i podjęli dość śmiałą i ryzykowną decyzję, aby stworzyc bardzo kreatywną przestrzeń, która jest w istocie twórczym salonem z imponującymi instalacjami. Czujemy się tam jakbyśmy przenieśli się z ulicy w centrum miasta wprost do Krainy Czarów.

się


się


się

 

Od razu widać, że twórcom instalacji nie brakuje wyobraźni. Klienci natomiast mogą z nich czerpać inspiracje i jednocześnie tworzyć własne kompozycje. Stają się więc zarazem krytykami obserwującymi dzieło, jak też twórcami nowych wizji przestrzeni dokoła siebie. Mogą dotknąć i zbadać każdą instalację, podziwiać ją jak dzieło sztuki, przez co zwykły salon prezentujący produkty zamienia się w galerię z tematycznymi wystawami, które mają stać się zachętą do własnych kreatywnych działań i poszukiwań.

się

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: