Start Styl Niepozorna bransoletka


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Niepozorna bransoletka

AddThis Social Bookmark Button

żeCzy wyobrażałeś(aś) sobie kiedyś, że ozdoba noszona na ręku – na przykład bransoletka może pełnić jakieś dodatkowe funkcje oprócz uatrakcyjnienia wyglądu? No więc wyobraź sobie, że obecnie wynaleziono już bransoletkę-telefon. Dzieło LG Helix to projekt Roba Luna. Pomysł zainspirowany DNA to naprawdę mocno futurystyczny produkt!

Telefon komórkowy Helix jest na tyle elastyczny, że można z niego „wyczarować” oryginalną bransoletkę. Urządzenie wyposażono w ekran dotykowy, a także paski LED, co pozwala na zmianę funkcji telefonu. Artykuł wykonano z czarnej stali nierdzewnej i gumy, dzięki czemu jest zarówno solidną konstrukcją, jak i łatwo zmieniającym kształt produktem. Do artykułu można przyczepić specjalny pasek, na którym znajduje się magnetyczna ładowarka korzystająca z energii kinetycznej.

że że

że


że

 

Niepozorna bransoletka-telefon jest jednym z połączeń mody wraz z techniką i jak najbardziej świadczy o korzystnych wynikach tego typu integracji.

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: