Start Styl Nagość w Vogue’u


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Nagość w Vogue’u

AddThis Social Bookmark Button

mashaPiękna rosyjska modelka Masha Novoselova w Vogue’u to coś bardzo miłego dla oka, ale jej “rozbierana” sesja w hiszpańskim wydaniu tego miesięcznika to dopiero nie lada gratka!

W ujęciach z październikowego numeru, zainspirowanych klasycznym francuskim filmem erotycznym “Emmanuelle”, Masha wygląda faktycznie jakby wyjęta z lat 70. Zdjęcia robione są w plenerze, a raczej pasowałoby tu określenie – na łonie natury, delikatnie nasłonecznione lub też z użyciem zmysłowego światłocienia.

masha


masha


masha


masha

 

Na kilku zdjęciach Masha pozuje w długich do połowy uda kozaczkach Louisa Vuittona, ale w większości ujęć występuje po prostu roznegliżowana – w bieliźnie, topless, w pasie do pończoch – możemy więc podziwiać piękno całego jej ciała.

masha


masha


masha


masha

 

Wyrafinowana nagość nie jest zbyt łatwa do pokazania. Brawo zatem dla hiszpańskiego Vogue’a, który nie boi się tego typu sesji i potrafi je zrobić jednocześnie z dużym smakiem, subtelnością i wyczuciem. Czekamy na więcej.

masha

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: