Start Styl Projekty inspirowane przez Bombay Sapphire


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Projekty inspirowane przez Bombay Sapphire

AddThis Social Bookmark Button

jestFirma produkująca Bombay Sapphire, najwyższej jakości dżin w niezwykłej szafirowej butelce, często bierze udział w sponsorowanych imprezach, z których najbardziej znany jest konkurs Bombay Sapphire Designer Glass Competition, odbywający się co roku. Biorą w nim udział studenci wzornictwa z całego świata. Ich zadaniem jest stworzenie własnego projektu szklanki, dla której inspiracją ma być kieliszek koktajlowy do Martini.

 

jest


W tym roku impreza odbyła się po raz ósmy z rzędu. 23 września został ogłoszony zwycięzca konkursu. W tym roku został nim niemiecki projektant, Bruno Everling. Laureat został wyłoniony spośród licznych zgłoszeń i uhonorowany nagrodą 5000 funtów.

jest


Bruno jest studentem projektowania produktów. Jego szkło jest zatytułowane Liquid Sapphire i jak mówi zwycięzca inspirowane było ponadczasową elegancją i chęcią połączenia tradycji z nowoczesnością. Sędziowie opisali zwycięski projekt jako „bardzo piękne, wyrafinowane szkło, które ma w sobie potencjał, aby stać się klasyką”.

jest


jest


Nathan Studer ze Szwajcarii otrzymał II nagrodę i 3 tysiące funtów, natomiast III miejsce i nagrodę w wysokości 2 tysięcy funtów zdobyła Ekarin Khunapinya z Tajlandii. Pozostali finaliści reprezentowali takie kraje jak: Brazylia, Włochy, Norwegia, Polska, Singapur, Szwecja oraz Szwajcaria.

jest


jest

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: