Start Styl Prawdziwe perły, czyli klasyczna elegancja


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Prawdziwe perły, czyli klasyczna elegancja

AddThis Social Bookmark Button

perełNiektóre elementy mody zaliczane są do klasyki kobiecej elegancji, pomimo zmieniających się trendów. Są to, m.in. „mała czarna”, czyli obcisła, prosta sukienka wieczorowa, czerwony lakier na paznokciach, pomadka w tym samym kolorze, buty na obcasach czy naszyjnik z pereł.

Istnieje szereg rodzajów pereł – słodkowodne (wytwarzane z małży głównie z Japonii, Chin i Stanów Zjednoczonych, Akoya słonowodne (białe, żółte, różowe, kremowe), Tahitańskie (czarne), Mórz Południowych (w większości hodowlane, m.in. w Australii, Indonezji), a także Shell pearls (pochodzą z Wietnamu, są całkowicie wytwarzane przez człowieka, występują w każdym kolorze).

pereł

 

Obecnie, żeby kupić oryginalną biżuterię z pereł nie trzeba przemieszczać się na inny kontynent. Jedną z czołowych firm, która zajmuje się produkcją ozdób z autentycznych materiałów sprowadzanych z całego świata jest polskie przedsiębiorstwo Visanti, które gwarantuje najwyższą jakość swoich produktów.

pereł

 

Zobacz zestaw ozdób, który znakomicie podkreśli twoją urodę na specjalne okazje! Komplet marki Visanti zawierający naszyjnik „pajęczynkę”,  bransoletę oraz kolczyki z białych pereł słodkowodnych dostępny jest w cenie 299 zł; www.kolier.pl

pereł


pereł

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: