Start Styl Pomysł na unikatowy czasomierz


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Pomysł na unikatowy czasomierz

AddThis Social Bookmark Button

stronęNa bardzo oryginalny pomysł wpadła tokijska firma o nazwie Phiria (http://www.phiriadesign.jp/), która powołała niedawno do życia projekt zatytułowany Bijin Tokei (ang. Hot Girl Clock) http://www.bijint.com/en/. Stworzyła ona mianowicie internetową stronę, na której można zobaczyć seksowną japońską dziewczynę co każdą minutę przez 24 godziny na dobę/7 dni w tygodniu.

I nie jest to bynajmniej strona erotyczna, ale „najzwyczajniejszy w świecie” zegar!
Każda z dziewcząt podtrzymuje bowiem na zdjęciu kartę z podanym aktualnie czasem. Zdjęcia są oczywiście aktualizowane co minutę, więc za każdym razem gdy patrzysz na ekran widzisz, która jest godzina i jednocześnie patrzysz sobie na ładną, uśmiechniętą dziewczynę.
Możesz w pełni korzystać z Bijin Tokei jako dodatku dla iGoogle lub Windowsa Vista poprzez kliknięcie na stronę podaną wcześniej (i nie ma tam na szczęście żadnych barier językowych).

stronę

stronę

stronę

stronę


Przy fotce każdej z dziewczyn możesz zobaczyć dodatkowo jej imię i nazwisko, wzrost, datę urodzenia, a nawet dowiedzieć się czym się zajmuje czy też poznać jej grupę krwi,  ulubioną stronę internetową czy rozmiar miseczki… Doprawdy nie wiem po co nam niektóre z tych informacji przy odczytywaniu czasu, ale zapewne wiadomości te sprawiają, że patrzymy na taki zegar z większą przyjemnością niż na nasz stary, głośny budzik.

stronę

stronę

stronę

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: