Start Styl Szampan od Louboutina


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Szampan od Louboutina

AddThis Social Bookmark Button

dlaKtóż z nas pomyślałby, że marka Louboutin będzie kojarzona nie tylko z najsłynniejszymi i najbardziej pożądanymi przez kobiety na całym świecie butami, ale również z szampanem?

Najlepszy mistrz szewski, Christian Louboutin, podjął współpracę z najlepszymi producentami szampana, Piper-Heidsieck, a wynik jest bardzo miły tak dla oka, jak i pewnie dla podniebienia.

Le Ritce, bo taką nazwę nosi szampan, to limitowane wydanie butelki szampana, która jest do kupienia w zestawie ze szklanym butem zaprojektowanym przez Louboutina.

Dla Piper-Heidsieck to kolejna współpraca z najznamienitszymi światowymi twórcami. Przy powstawaniu limitowanej edycjiRosé Sauvage pracowali bowiem z Viktorem&Rolfem, z kolei w 1999 roku Jean-Paul Gaultier zaprojektował dla ich butelki specjalny sznurowany gorset.

Historia tego trunku sięga czasów Marii Antoniny. Uznawany jest on od tamtej pory za napój godny królów. Dla uczczenia setnej rocznicy powstania Piper-Heidsieck, Carl Faberzé ozdobił w 1885 roku jego butelkę diamentami, złotem i lazurytem. Z kolei Marilyn Monroe przyznała, że nie wstaje z łóżka, jeśli nie czeka na nią kieliszek Piper-Heidsieck.

dla

 

Picie szampana z kobiecego pantofelka to rytuał, który pochodzi z osiemnastego wieku. A ten pantofelek, jak każdy który pochodzi z pracowni mistrza, jest nie byle jaki – biżuteryjny, szklany, z kryształowym obcasem. Cały zestaw jest elegancko opakowany, jak na limitowaną edycję przystało. Dostajemy więc prestiżowy trunek i małe dzieło sztuki od najsłynniejszego twórcy szpilek w jednym.

Kolekcja będzie do kupienia a wyłącznie we francuskim butiku Colette od 26 października.

dla

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: