Start Styl Perły dla domu


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Perły dla domu

AddThis Social Bookmark Button

jestKtóra z kobiet nie lubi biżuterii? Zwłaszcza jeśli chodzi o klasykę w postaci pereł. Rosalie de Kruyf, projektantka wzornictwa przemysłowego, daje nam okazję do ozdobienia w ten sposób swojego domu. Przesada, fantazja i bezcelowość są głównymi motywami przewodnimi jej projektów. Kolekcja jewelXLery jest niezwykle ogromnym sznurem pereł, który jest nie tylko ozdobnym przedmiotem do wystroju wnętrz, ale też służy jako lampa.


Lampa jest umiejscowiona pod koniec sznura pereł, więc jej światło może wykonywać swawolnie tańce wokół pokoju gdy jest przenoszona. Ruch światła może powtarzać się w nieskończoność, nie stając się przy tym nudny.

jest


Co ciekawe, lampa świeci gdy jest w ruchu i wyłącza się gdy jest nieruchoma. Oznacza to ni mniej ni więcej, że musisz być z nią w ciągłym ruchu, jeśli nie chcesz siedzieć w ciemnościach podczas spotkania z przyjaciółmi. Cóż, design i moda wymagają niekiedy poświęceń.

jest


jest

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: