Start Styl Ekstremalnie luksusowy telefon


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Ekstremalnie luksusowy telefon

AddThis Social Bookmark Button

sięJeśli kochasz luksusowe rzeczy, zwłaszcza gadżety elektroniczne, to wiesz już, że luksusowe telefony zwykle pojawiają się po kilka na raz. Jeśli więc na przykład nowy model prezentuje Mobiado, to niedługo po nim wychodzi kolejny ozdobiony brylantami telefon od Gresso. Do wyścigu na coraz droższe komórki dołączył się teraz Amosu, znany do tej pory głównie z telefonów iPhone i Nokia.

 

się


Jeśli myślałeś że iPhone 3G jest za drogi, to z pewnością nie kupisz nowego Amosu Diamond iPhone, ręcznie zrobionego, pokrytego 18-karatowym złotem i przyozdobionego 4459 diamentami. Zresztą nawet gdyby było Cię na niego stać, to niemożliwe staje się samo zdobycie go, ponieważ wyszedł w zaledwie… trzech egzemplarzach.

się


 

Zrobienie jednego egzemplarza trwało 350 godzin. Za tę pracę trzeba jednak słono zapłacić. Koszt takiego cudeńka to, bagatela 240 tysięcy dolarów. Tańsza wersja, Gold Edition kosztuje „zaledwie” 12 tysięcy, natomiast najtańsza, Blackberry Bold Black Diamond 9, 6 tys. dolarów.

się


się


się

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: