Start Styl MacBook Touch?


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

MacBook Touch?

AddThis Social Bookmark Button

–Jeśli zastanawiasz co kryje się pod tą tajemniczą nazwą – cóż, nie jesteś jedyny. Od pewnego czasu krążą już w internecie plotki o nowym pomyśle Macintosha na Apple Tablet.

Tablet to, wzorowany na notebookach, przenośny komputer osobisty. Różni się jednak dość istotną cechą, znaną nam z palmtopów – posiada ekran dotykowy. Posiada on też wiele innych ułatwień , jak na przykład funkcje rozpoznawania pisma odręcznego czy ekranową klawiaturę. Najnowsze modele posiadają również wbudowane karty do bezprzewodowego internetu (Wi-Fi). Tyle wiadomo o tabletach. Reszta pozostaje jeszcze niewyjaśniona.


Pomimo tego, że koncepcja nowego tableta od Apple pozostaje owiana tajemnicą, kilku projektantów podsunęło już własne wizje. Mimo, że nie wiadomo nawet jeszcze jaką nazwę będzie nosił produkt – Mac Tablet IPAD, iTablet, MacBook Touch, MacTab czy jeszcze całkiem inaczej. Znana jest natomiast orientacyjna cena – 800 dolarów

–


Projektant urządzenia – Tommaso Gecchelin – nie jest obojętny na wszystkie plotki wokół netbooka lub tableta PC od naszego ulubionego „producenta jabłuszek”. Czasem bowiem plotki takie stają się paliwem i inspiracją do dalszych działań, jak w przypadku tego MacBook Touch.
Co więc wiadomo? Na pewno będzie to urządzenie małe, elastyczne i zaawansowane technologicznie. Do tego odporne na uszkodzenia, pomimo najcieńszego ekranu, który ma mieć teraz zaledwie 8 mm grubości i być giętki jak kartka papieru.

–


Istotą tej koncepcji jest technologia nazywa iSpine. Technologia ta pozwala siedzieć przy laptopie w wielu pozycji oglądania. Możesz przy tym wykonać panoramiczny rysunek, prezentację lub oglądać filmy. Minimum wagi i objętości przy maksimum zastosowań.

–

 

Komentarze (1)

...
jaki genialny!!! ale cena na bank nie na polski budżet
D , listopada 25, 2009

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: