Start Styl 10 najbardziej stylowych i seksownych mężczyzn po 40-tce


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

10 najbardziej stylowych i seksownych mężczyzn po 40-tce

AddThis Social Bookmark Button

–Patrick Dempsey

Patrick Dempsey (ur. 1966) – aktor i model, który uważany jest za jednego z najbardziej seksownych mężczyzn w show-biznesie, choć w wywiadach sam siebie nie ocenia wysoko. To człowiek z prawdziwą klasą, pokorą i dystansem wobec własnego wyglądu. Świetnie prezentuje się w garniturze. Szczególnie pociągające są jego nieco dłuższe włosy, które artysta prostuje, bo naturalnie ma lekko układające się.

–


Viggo Mortensen

Viggo Mortensen (ur.1958) – wspaniały aktor, popularny głównie dzięki roli Aragoma w ekranizacji „Władca pierścieni” w reżyserii Petera Jacksona. Aż trudno uwierzyć, że on jest powyżej 50-tki! Niesamowicie przystojny mężczyzna, z urzekającym dołeczkiem w podbródku. Czy któryś z panów nie chciałby tak rewelacyjnie się prezentować w jego wieku?
–

 

Brad Pitt

Brad Pitt (ur. 1963) – niesamowicie piękny mężczyzna, a także aktor, uważany przez wiele lat za jednego z najbardziej seksownych wśród celebrytów. I wciąż bez względu na okazję jest ikoną szykownego stylu. Prezentuje się bardzo elegancko zarówno w garniturze, jak i w sportowym T-shircie oraz dżinsach.
–

LL Cool J

LL Cool J (ur. 1968) – artysta hip-hopowy oraz aktor dla którego czas jest bardzo łaskawy, żeby nie powiedzieć – nieomal stanął w miejscu. Ponętny, muskularny wygląd amerykański raper zawdzięcza w dużej mierze ćwiczeniom fizycznym. Ponadto jego młodzieżowy styl ubierania ma również niebagatelny wpływ na tryskający energią image. Co istotne, motto jakie towarzyszy dojrzałemu artyście w życiu - prawdziwe szczęście przynosi zarówno bycie dla siebie, jak i dla otoczenia – sprawia, że jest on jeszcze bardziej atrakcyjny.
–

Hugh Jackman

Hugh Jackman (ur. 1968) – australijski aktor, a z wykształcenia dziennikarz uważany jest za jednego z najbardziej stylowych i seksownych mężczyzn w swojej ojczyźnie. Jego zaletą jest niewątpliwie bujna fryzura oraz dynamiczny temperament. Męskie rysy twarzy oraz zarazem łagodny jej wyraz tworzą aurę nadzwyczajności tego artysty.
–

Josh Holloway

Josh Holloway (ur.1969) – model i aktor zdecydowanie lepiej prezentuje się w luźnym ubraniu, dżinsach i kraciastej koszuli niż w garniturze. Oczywiście w eleganckim stroju również mu do twarzy, ale do jego nieco dłuższych, prostych i  opadających włosów pasuje nieco bardziej styl swobodny. Ze spojrzenia gwiazdy bije nieodparty urok, a uśmiech zniewala, dlatego trudno się nie zgodzić z opinią,  że jest interesującym i seksownym mężczyzną.
–

George Clooney

George Clooney (ur. 1961) – od lat ten przystojny brunet jest ikoną hollywoodzkiego, wyrafinowanego, aktorskiego stylu. Cudowne oczy, interesująca osobowość i olśniewający uśmiech to cechy, które mimo upływu lat wciąż skupiają na sobie powszechną uwagę. Jednocześnie jego klasyczny styl ubierania, a także prostota sprawiają, że mężczyzna jest postrzegany jako bardzo atrakcyjny i pociągający.
–

Michael Weatherly

Michael Weatherly (ur. 1968) – kolejny artysta, który nie poddaje się upływowi czasu. Mimo, że mijają lata aktor wciąż pozostaje bardzo przystojnym mężczyzną, a jego rysy twarzy są chłopięce. I choć nie jest szczególnie popularną gwiazdą filmową (znany głównie z serialu „Anioł ciemności”) to znajduje się w czołówce przystojniaków po 40-tce w branży medialnej.
–

Pierce Brosnan

Pierce Brosnan (ur. 1953) – nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista czynią z aktora grającego kultową postać Jamesa Bonda niepodważalną ikonę stylu szykowności oraz seksapilu. Wybór jego stroju na eleganckie wieczory to klasyczny garnitur, biała koszula i czarny krawat. Prostota w doborze odpowiedniego ubrania to dowód na to, że pewne kanony wytworności nigdy nie wychodzą z mody.
–

Prezydent Barack Obama

Prezydent USA Barack Obama (ur.1961) – oczywiście jego stanowisko wymaga klasycznego, szykownego i eleganckiego ubioru. Jednak w doborze ubrań prezydent Stanów Zjednoczonych jest wyjątkowo szykowny, a także wygląda na odpowiednio rozluźnionego. Trzeba przyznać, że świetnie prezentuje się w czarnym garniturze i białej koszuli – zestawia je często z niebieskim lub czerwonym krawatem, co znacznie ożywia jego oficjalny strój. 
–

–

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: