Start Styl Art-hotel Lalala


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Art-hotel Lalala

AddThis Social Bookmark Button
Chcesz się poczuć jak Alicja w Krainie Czarów? Wystarczy przyjechać na polskie Pomorze, do Sopotu. Bistro-bar-pensjonat-winiarnia w jednym, czyli LALALA nie zawiedzie miłośników oryginalnych wnętrz i smacznego jedzenia. Kuchnia serwuje dania autorskie, robione na bieżąco z wysokiej jakości produktów, np. sałatka z kozim serem, gorące ciasto czekoladowe z chilli czy jedynego w swoim rodzaju home made burgera z brie.

Jest to miejsce dla indywidualistów, którzy poszukują urokliwej i niebanalnej przestrzeni. Hotel mieści się w kamienicy z drewnianym patio, sielankowym ogródkiem, lekko na uboczu, gdzie czas płynie według własnego rytmu.

Lalala to wyjątkowy, nie tylko w skali Trójmiasta, arthotel z pokojami kreowanymi przez artystów. Do wyboru mamy kilka odmiennie urządzonych wnętrz, które możemy obejrzeć pod adresem: http://www.lalala.lu/pokoje.php.
Jest to 7 pokoi, 7 historii i 7 artystycznych konceptów. Każdy pokój to inna narracja, inny świat. Cena za dwuosobowy pokój ze śniadaniem w lalalabarze kształtuje się od 190 do 340 złotych za dobę (45-80 euro).

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: