Start Styl Eko-bielizna


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Eko-bielizna

AddThis Social Bookmark Button
Projektant z San Francisco, Yves Behar z fuseproject (http://www.fuseproject.com/) jest autorem kolekcji ekologicznej bielizny, którą zaprojektował dla sklepu odzieżowego PACT (http://www.wearpact.com/).

Cała linia produktów jest wykonana z ekologicznej bawełny, a za opakowanie służą jej worki kompostowe. Bieliźniana seria jest wykonana według ścisłych standardów ekologicznych. Dziesięć procent zysków ze sprzedaży przekazywane będzie dla społecznych i ekologicznych organizacji.
Kolekcja przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Kupowanie bielizny PACT jest czymś więcej niż tylko transakcją; to ruch społeczny, którego motto brzmi: Zmiana zaczyna się od Twojej bielizny.

Współpraca PACT i fuseproject pozwala firmie tworzyć to, w co wierzą i wcielać w życie najbardziej innowacyjne pomysły, których podstawą jest połączenie biznesu, projektowania i nowoczesnych, proekologicznych rozwiązań. Partnerami PACT-u są też organizacje non-profit, które działają w celu wprowadzania społecznych i środowiskowych zmian.

Bielizna PACT powstaje w manufakturze w Turcji ze wszystkimi procesami - od uprawy bawełny do produkcji gotowego. Bielizna jest wysyłana do klientów w jasnozielonej kompostowej torbie wielokrotnego użytku. Odwiedzając stronę internetową PACT www.wearPACT.com, konsumenci mogą dokonywać zakupów łatwo wybierając najważniejsze dla nich produkty.

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: