Start Styl Świecące w ciemnościach Reeboki


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Świecące w ciemnościach Reeboki

AddThis Social Bookmark Button
Moda na kolorowe buty sportowe wciąż trwa. Wszystkie znane marki produkujące adidasy i tenisówki mają w swojej ofercie jedno- lub wielokolorowe modele.
Zarówno Adidas, jak i Nike mogą się pochwalić naprawdę odjazdowymi pomysłami i nieszablonowym łączeniem kolorów, jednak obecnie to Reebook bije obie firmy na głowę. I to bynajmniej nie żadną swoją kolorową propozycją, choć i tej nie musi się wstydzić.
Model, który Reebook zamierza wypuścić na rynek na pierwszy rzut oka wygląda bardzo niepozornie. Ale kiedy zgaśnie światło… no właśnie. Sami spójrzcie co się dzieje. Buty Reebookafluorescencyjne i mają niebanalny wzór. Jeśli więc chcesz zabłysnąćwśród znajomych, musisz się w nie koniecznie zaopatrzyć.
Kto jednak zapalił się do kupna tych butów, będzie musiał niestety jeszcze poczekać. Fluorescencyjne modele będą bowiem dostępne w sprzedaży dopiero od marca 2010.

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: