Start Styl Eko-Luksusowy alkohol – 360 Vodka


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Eko-Luksusowy alkohol – 360 Vodka

AddThis Social Bookmark Button
W wypadku tego produktu nie chodzi tylko i wyłącznie o chwilową modę czy dekorację domu. Artykuł bowiem reprezentuje styl życia, a dla wielu ludzi, związanego również z piciem wysokogatunkowego alkoholu. I taka jest właśnie najnowsza 360 Vodka, nazywana jako „Pierwsza Eko-Luksusowa Wódka na Świecie”.
Co prawda, po wypiciu kilku kieliszków tego trunku trudno jest poczuć różnicę między misternie przygotowanym produktem, a innym wytwornej jakości napojem alkoholowym, ale niewątpliwie i tak wielu ludzi sięgnie po tą interesującą z samego już wyglądu butelkę.
Póki co, trunek pojawił się i jest dostępny na rynku amerykańskim, kosztuje stosunkowo niewiele, bo za 750 ml trzeba zapłacić około $25-$30(vodka360.com). Zaś miano „luksusowego” artykuł otrzymał w wyniku specjalnej procedury przyrządzania, a mianowicie czterokrotnej destylacji i pięciorazowego filtrowania.

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: