Start Styl Przegroda świetlna


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Przegroda świetlna

AddThis Social Bookmark Button

sięZnudziły Wam się jednopłaszczyznowe żaluzje, koralikowe kotary oraz stojące przegrody, którymi próbowaliście wydzielić przestrzenie w jednym pomieszczeniu? Od niedawne jest na rynku nowe rozwiązanie, które może zaspokoić kilka Waszych potrzeb.

sięsię

Holenderskie studio projektowe Bloomming zaprojektowało modularny system –wiszącą przegrodę, która składa się z wielu elementów w kształcie rombów, połączonych ze sobą, ale ruchomych. Każdy z elementów może być indywidualnie obracany, a tym samym regulowana jest liczba światła, jakie ta konstrukcja przez siebie przepuszcza. Umożliwia to zamykanie lub otwieranie w dowolnym stopniu przestrzeni.

sięsię

Produkt ten może być używany zarówno jako przepierzenie, ozdoba oddzielająca od siebie dwa pokoje lub rożne części pokoju, ale też służyć może jako roleta okienna, bo zawiesić go można dosłownie wszędzie.

się

 

się

Dzięki temu, że każdy element z osobna da się dowolnie ustawić, możesz bawić się natężeniem światła i cienia w pomieszczeniu lub konkretnym jego obszarze.
Kształty diamentu układają się w piękne wzory, a pod wpływem słońca tworzą na ścianach i innych powierzchniach piękne, krystaliczne refleksy.


się

Komentarze (3)

...
Czy ktoś ma namiary gdzie tą dekorację zakupić?
zaneta , stycznia 14, 2017
...
Witam, również jestem zainteresowany przegrodami świetlnymi, czy jest w Polsce dystrybutor.????
Tomasz Ptaszek , września 13, 2016
...
Bardzo mi się to podoba, chciałabym zastosować to u siebie w mieszkaniu... tylko gdzie to kupić? W internecie nie znalazłam żadnej oferty. Proszę o pomoc.
klaudia , kwietnia 20, 2015

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: