Start Styl Salvatore Ferragamo


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Salvatore Ferragamo

AddThis Social Bookmark Button
W latach 20-tych XX wieku był projektantem butów dla gwiazd Hollywoodu. Jego obuwnicze wykonawstwa były uznawane za jedne z najlepszych zarówno przez artystów, jak opinię publiczną. Salvatore Ferragamo jest już dziś ikoną kreacji butów, doskonałych jakościowo oraz innowacyjnych wizualnie. Buty Renzo kolekcji Tramezza tworzą obecnie wspaniałą kontynuację pomysłów wybitnego projektanta.
- Większość obuwia wykonywana jest z kilku kawałków skóry, ale prawdziwa sztuka to stworzyć je z jednego – mówi Javier Suarez, dyrektor międzynarodowej firmy produkującej obuwie dla mężczyzn oraz artykuły skórzane.  

Francuska skóra cielęca, ręcznie polerowana przez pracowników fabryki daje efekt finalnego, wysokojakościowego produktu. Buty są równie ważne jak odpowiednio dobrany garnitur. Co więcej, one świadczą o naszej klasie. Powinny więc być eleganckie, a ich materiał starannie wybrany, oryginalny i zadbany.

Buty Renzo Lace-up, $925

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: