Start Styl Czuły zapach DelRae


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Czuły zapach DelRae

AddThis Social Bookmark Button
Niektórzy ludzie uwieczniają cenne chwile na fotografiach, inni piszą o nich artykuły. Natomiast DelRae Roth odświeża wspomnienia tworząc linie cudownych perfum. Projektantka graficzna zanim założyła swoją firmę, pracowała dla firmy Esprit jako dyrektor artystyczny. Od 2000 roku rozpoczęła swoją karierą w branży perfumeryjnej tworząc zapachy DelRae. Współpracując z francuskim kreatorem perfum Michelem Roudnitska (synem sławnego Edmonda Roudnitska) stworzyła ona swoje pierwsze trzy zapachy z Kalifornii. I jak powiedziała o nich sama projektantka – „to woń rzeczy, które kocham w San Francisco. Amoureuse pachną jak drzewa, znajdujące się w całym mieście, Eau Illuminée kojarzą się z bryzą wczesnego poranka okolicy mostu Golden Gate, a Bois de Paradis przypomina mi park Presidio, znajdujący się w pobliżu mojego domu”- mówi DelRae Roth.

Ostatnio projektantka perfum stworzyła linię o nazwie Emotionnelle, która jest zakorzeniona w jej przeszłości. Otóż debiutująca w maju kreacja zapachu jest zainspirowana pobytem Roth w Paryżu lat 80-tych.
- Stworzenie Emotionnelle było najtrudniejsze, ponieważ wymagało przypomnienia sobie odczuć sprzed dwudziestu lat. I tak jak w życiu wspomnienia, tak aromat  zmienił się i ewoluował. Finalnym produktem jest mieszanka takich składników jak: melon, mandarynka, miks fiołków, wetiwerii pachnących i goździków – zwierza się twórczyni.

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: