Start Styl Lekki i funkcjonalny komputer Sony


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Lekki i funkcjonalny komputer Sony

AddThis Social Bookmark Button
O tym, że małe jest piękne, nie trzeba nikogo przekonywać. Wielofunkcyjność nowego laptopa Sony VAIO P-Series zdaje się wzbogacać tę tezę o zróżnicowane zastosowanie.

W przypadku nowego urządzenia firmy Sony mamy do czynienia zarówno z najnowszą technologią, jak i minimalizmem wykonania. Co jest jak najbardziej mile widziane oraz powszechnie cenione w gronie użytkowników. Jego wielkość pozwala na noszenie go przy sobie, w damskiej torebce czy też w męskiej teczce. Model P-Series posiada 8-calowy monitor, który pozwala na swobodne otwieranie dokumentów, a także oglądanie filmów czy stron internetowych. Notebook waży zaledwie 638 g, a w jego wnętrzu znajduje się GPS, technologia 3G wraz z systemem Windows Vista. Wygodna, wystarczająca do pisania oburącz klawiatura oraz dostępność komputera w różnych kolorach (czerwony, zielony, biały, czarny) sprawiają, że produkt jest elegancki i zarazem komfortowy w użyciu. Unikalna technologia XrossMediaBar umożliwia łatwe i szybkie odnajdywanie opcji takich jak video, muzyka czy zdjęcia. Zaś alternatywa ekranu dzielonego gwarantuje otwarcie kilku aplikacji jednocześnie, jak na przykład korzystanie z komunikatora obrazu rozmowy wideo oraz pisanie dokumentów.

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: