Start Styl Buzz Beach Bar, Ölüdeniz, Turcja


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Buzz Beach Bar, Ölüdeniz, Turcja

AddThis Social Bookmark Button
Buzz Beach Bar, Ölüdeniz, Turcja
jak
Ludzie: kobiety w bikini, a także podróżnicy poszukujący przygód z całej Europy.

Seksapil: czasem jest tak, że trzeba długo podróżować po świecie, żeby znaleźć wyjątkowe miejsce. A czasem wystarczy znaleźć własną, unikalną przystań. Takim klimatycznym, oryginalnym i pełnym pozytywnych uniesień punktem na ziemi jest właśnie turecki Buzz Beach Bar. Oczywiście istnieją na świecie różne bardzo znane rozrywkowe lokale, jak kluby w Amsterdamie czy w indyjskim Goa, ale tak charakterystyczny, przepełniony turecką specyfiką bar jest jedyny w swoim rodzaju. Owocowe koktajle, hipnotyczna muzyka taneczna artystów takich jak m.in. Jamie T czy  Lykke Li, to tylko część atrakcji tego pełnego uroku klubu. Serwowane morskie potrawy, jak też znajdująca się w pobliżu plaża Morza Egejskiego oraz góra Babadag, zapewniają mile spędzone chwile.

Praktyczny tekst na podryw: więc jak właściwie nazywa się to miasto? Istambuł nie Konstantynopol? Chodźmy przedyskutować ten temat do osobnego stolika.


 


Podobne artykuly: