Start Styl Potężne pióro


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Potężne pióro

AddThis Social Bookmark Button

pióroCoraz rzadziej używane „zwykłe” pióro ręczne przeżywa swoistą metamorfozę. Specjaliści w dziedzinie przemysłu materiałów do pisania wymyślili produkty odpowiadające potrzebom naszych czasów.

LIVESCRIBE PULSE (w cenie od $150, livescribe.com)
To elektroniczne pióro zapisuje w swojej pamięci odręczne pismo jego użytkownika, a także zapewnia możliwość rejestrowania podczas pisania dźwięku i synchronizowania tych informacji. Co ważne, do prawidłowej pracy wymagane jest korzystanie ze specjalnego papieru z Dot Paper Notebook z nadrukowanymi na kartkach mikroskopijnymi punktami (dla systemu DPS - Dot Positioning System). Zaś punkty te można drukować też na zwykłych kartkach za pomocą drukarek. Urządzenie jest innowacyjnym pomysłem na przykład dla studentów, notujących wykłady.

pióro


MOBILE DIGITAL SCRIBE firmy IOGEAR (w cenie od $100, iogear.com)
Niczym w książkowej Hogwarckiej Szkole Magii i Czarodziejstwa Harrego Pottera, w firmie IOGEAR stworzono urządzenie, którego możliwości zdają się być baśniowe. Ale są prawdziwe. Nowoczesny długopis, oprócz tradycyjnej, pełni również funkcję cyfrowego przesyłania danych przez port USB, dzięki czemu nie trzeba nosić ze sobą laptopa. Dane można też udostępnić innym użytkownikom w formacie zdjęcia JPEG. Ten poręczny zestaw składa się z dwóch części: transmitera oraz niewielkiego odbiornika, które komunikują się ze sobą za pomocą podczerwieni i ultradźwięków. Odbiornik, który śledzi położenie pisaka, dysponuje wkładem atramentowym, dzięki czemu można też tworzyć papierowe dokumenty. Pisaka można używać także jako myszki komputerowej, natomiast zawartość transmitera dowolnie przetwarzać.

pióro


Pióro 5 w 1 serii GADGET PEN (w cenie od $11, gadget4all.com)
Oprócz podstawowej funkcji tradycyjnego pisania, urządzenie posiada specjalną, laserową końcówkę rysika, umożliwiającą korzystanie z urządzeń wyposażonych w ekran dotykowy. Pióro zawiera również notatnik elektroniczny, tester banknotów, a także regulowaną  latarkę. Z całą pewnością produkt zasługuje na zwrócenie uwagi, a jego cena jest pociągająco niska.

pióro
pióro

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: