Start Styl T-shirt na Euro 2012


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

T-shirt na Euro 2012

AddThis Social Bookmark Button

patrolMistrzostwa Europy w piłce nożnej coraz bliżej. Wraz z nadochodzącym wydarzeniem sportowym marka odzieżowa PATROL przygotowała limitowaną serię t-shirtów DLA KIBICA. Trzeba być przygotowanym na każdą sytuację. Wśród propozycji wariant patriotyczny, neutralny i …. Dla fanów footbolu marka dodatkowo zorganizowała konkurs na facebooku.

Wraz z nadchodzącym wydarzeniem sportowym – EURO 2012 i udziale polskiej reprezentacji, marka odzieżowa PATROL przygotowała limitowaną serię t-shirtów DLA KIBICA. Ponieważ jako Kibic trzeba być przygotowanym na każdą sytuację, fani piłki nożnej mają do wyboru t-shirt w wersji patriotycznej: z napisem POLSKA, neutralnej: z motywem piłki nożnej i logo PATROL oraz w wersji kontrowersyjnej z napisem POLSKA – nic się nie stało!, w przypadku spełnienia się najczarniejszego scenariusza …

patrol


Pilka nożna wywołuje wielkie emocje. W ramach akcji promocyjnej wspierającej sprzedaż  t-shirtów PATROL zorganizował konkurs dla fanów. Moc jest w Kibicach! Marka zaponowała fanom, by pokazali, jak kibicują Biało – Czerwonym poprzez dodanie zdjęć na tablicy/profilu marki. 

patrol


patrol


Kibicowanie to spotkania, w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych. Pokazujemy duże emocje, do których PATROL zaprasza z przymrużeniem oka.

patrol

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: