Start Styl CAT COLORADO


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

CAT COLORADO

AddThis Social Bookmark Button

jestByć prawdziwym mężczyzną w miejskiej dżungli nie jest łatwo. Potrzebna jest siła i odwaga, wytrzymałość i odporność. Chcesz to poczuć? CAT Colorado pozwoli Ci sprostać oczekiwaniom miasta. Poczujesz się dobrze w swojej skórze. Colorado to najsłynniejsze buty marki Caterpillar. Model CAT Colorado został wykonany z licowanej skóry i nubuku. Do produkcji butów wykorzystano konstrukcję Goodyear Welt.

Model ten dostępny jest w czterech kolorach – czarnym, jasnoszarym, brązowym oraz w kolorze naturalnej, jasnej skóry. Dodatkowo wierzch butów w kolorze czarnym i jasnoszarym został częściowo pokryty kraciastą wełną. Wzór kolorystyką współgra z barwą skóry i nubuku. CAT Colorado są stabilne, dzięki podeszwie wykonanej z gumy T3 oraz wygodne dzięki wkładce Poliyou®. Wyściółka buta została natomiast wykonana z nylonowej siateczki, która przepuszczając powietrze zapewnia lepszą wentylację.

jest


jest


jest


Cena detaliczna: 419zł.

 

CAT, z siedzibą w Peoria, Illinois, USA jest największym światowym producentem różnego rodzaju maszyn budowlanych, które wyznaczają standardy jakości
i wytrzymałości. Podobnie jest z obuwiem i odzieżą - w 1990 r. zostały zaprezentowane na rynku amerykańskim. Od tamtej pory kolekcja znacznie się poszerzyła obejmując nowe kategorie, wykorzystując nowoczesne style i materiały, jednak nadal zawierając cechy charakterystyczne dla pierwowzorów, czyli wytrzymałość i funkcjonalność.

jest

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: