Start Styl Nowa kolekcja oprawek okularowych - Belutti Jelly Eyewear


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Nowa kolekcja oprawek okularowych - Belutti Jelly Eyewear

AddThis Social Bookmark Button
Marka Belutti zaprezentowała nową kolekcję oprawek okularowych Belutti Jelly Eyewear. Ultralekkie i elastyczne oprawki, wykonane są ze specjalnego materiału – grilamidu. Kolekcja Belutti Jelly Eyewear to siedem modeli dostępnych w 21 różnych kombinacjach kolorystycznych.

Belutti Jelly Eyewear przeznaczone są zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Każda oprawka to połączenie dwóch najmodniejszych kolorów sezonu: od mocnego pomarańczu, poprzez ciemną fuksję, po bardziej klasyczny granat. Oprawki Belutti Jelly Eyewear to unikalny design i zestawienie odważnych kolorów, które pozwolą każdemu na odrobinę ekstrawagancji.Belutti Jelly Eyewear to kolekcja przeznaczona dla osób podążających za najnowszymi trendami. Swoją elastyczność i znikomą wagę, jedyne 14g, zawdzięczają wykonaniu z giętkiego i  wyjątkowo lekkiego grilamidu. Siedem modeli, dostępnych w trzech różnych kolorach, tworzy kolekcje 21 oprawek. Każda oprawka charakteryzuje się inną barwą zausznika i frontu, co powoduje niezwykłe ożywienie na twarzy i przykuwa uwagę. Nowa kolekcja to kształty zarówno prostokątne jak i zaokrąglone, które pasują do każdego typu urody."Projektując kolekcję Belutti Jelly Eyewear staraliśmy się stworzyć modele dla osób w każdym przedziale wiekowym. Proponujemy kolory zarówno odważne i ekstrawaganckie, jak i klasyczne, biznesowe" – mówi Zuzanna Ziętek, stylistka marki Belutti.

W tych okularach będziesz czuć się wyjątkowo!
Oprawki są dostępne w kilkuset renomowanych salonach optycznych w całej Polsce. Sugerowana cena oprawek to 369 zł. Więcej informacji na stronie www.belutti.com.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: