Start Styl Zadbaj o komfort i higienę swoich stóp!


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Zadbaj o komfort i higienę swoich stóp!

AddThis Social Bookmark Button

jestJesień to szczególny okres, kiedy warto zadbać o odpowiednie ciepło i higienę stóp. Noszenie grubych skarpet w ciepłych butach powoduje nadmierną potliwość. Dlatego niezwykle ważne jest noszenie nie tylko butów, ale przede wszystkim skarpet z naturalnych włókien, gdyż nadmierna potliwość sprzyja rozwojowi bakterii. Marka SOXO znalazła na to rozwiązanie!


Skarpety marki SOXO bambusowe gwarantują niezwykły komfort i higienę chodzenia. Zaprojektowane z najwyższą starannością oraz zgodnie z najnowszą technologią, w naturalny sposób działają antybakteryjnie i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Wykonane z naturalnych włókien stworzonych z miąższu bambusa, posiadają właściwości termo-aktywne, latem obniżając temperaturę stóp, a zimą utrzymując Twoje stopy rozkosznie ciepłe. Dodatkowo oddychające, długotrwale utrzymują suchość stopy, odprowadzając wilgoć na zewnątrz skarpetki.

jest


Przewaga tkaniny bambusowej nad syntetyczną polega na tym, że bambusowa jest nie tylko naturalnie rozciągliwa w ruchu, komfortowa, ale również doskonale układa się na ciele. Tkanina bambusowa pozwala oddychać skórze, jest lekka i wyjątkowo miękka w dotyku. Posiada sprężyste włókna, tak więc łatwo o nią dbać, co więcej, materiał ten jest także niezwykle trwały. Co ważne, bambus jest przyjazny środowisku, dlatego też stanowi idealne rozwiązanie dla osób wrażliwych na ekologiczne problemy.

Skarpety SOXO bambusowe wykonane z włókna bambusowego hamują rozwój grzybów i bakterii, które są główną przyczyną nieprzyjemnego zapachu stóp.
Skarpetki SOXO są miękkie i delikatne w dotyku, dostarczają uczucia czystości i świeżości. Ponadto, nie tracą swoich właściwości nawet po wielu praniach.
Zapewniają nie tylko higienę, ale i bezpieczeństwo. Skarpety SOXO bambusowe stanowią idealne rozwiązanie dla Twoich stóp w każdych warunkach!

jest

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: