Start Styl Julia Kova i jej droga do sukcesu w branży muzyki rozrywkowej


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Julia Kova i jej droga do sukcesu w branży muzyki rozrywkowej

AddThis Social Bookmark Button

juliaRosyjska królowa piękności, a zarazem wschodząca gwiazda muzyki pop, 24-letnia, Julia Kova przeżywa obecnie szczęśliwe chwile na Miami.

-Jestem zodiakalnym Wodnikiem, więc potrzebuję być blisko wody, plaży. Miami w pełni te moje potrzeby zaspokaja. Tutaj czuję się po prostu spełniona - z uśmiechem opowiada Julia.

Zdobywczyni tytułu „Miss Russia Universe 2003",jako młoda dziewczyna postanowiła zostać w Stanach Zjednoczonych, by kontynuować karierę modelki. I jak sama mówi: choć pochodzi z małego miasta w Rosji, to nigdy nie marzyła o zaistnieniu tylko i wyłącznie na rynku ojczystego kraju. Tak więc kiedy zasmakowała amerykańskich wybiegów mody, szybko stała się ich wielbicielką. Jednak nie na długo. Artystka postanowiła bowiem spróbować swych sił również w śpiewaniu. Wkrótce otrzymała interesującą propozycję, zaprezentowania swojego głosu, w duecie z Enrique Iglesiasem. Ta współpraca zaowocowała imponującym sukcesem, co pozwoliło Kovie znaleźć się na amerykańskiej scenie muzycznej, wśród popularnych i cenionych gwiazd branży artystycznej. Późniejsze poznanie producenta, Scotta Storcha, pomogło Julii w kreacji nowego albumu, który w pełni wyraża jej osobowość oraz wrażliwość.

Julia Kova jest dopiero na początku drogi do osiągnięcia dojrzałego powodzenia zawodowego, popartego rozwojem. Stara się wykorzystać własne dary i umiejętności, ale także jest otwarta na innych ludzi. Zarówno jej upór w dążeniu do doskonałości, jak i pozytywne kontakty towarzyskie, wróżą tylko dodatnie efekty.

 Poniżej zdjęcia pięknej Juli oraz teledysk.

 


 
 julia

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: