Start Styl Odprężający pobyt na łodzi Jiva Spa


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Odprężający pobyt na łodzi Jiva Spa

AddThis Social Bookmark Button

sięLuksusu jakiego powinniśmy doświadczyć, aby poczuć się w pełni zrelaksowanymi jest bez wątpienia wysoki standard hoteli Taj oraz kąpiel na łodzi Jiva Spa. Godne polecenia jest także przepłynięcie się po wspaniałym jeziorze Pichola.

Podziwiając widoki romantycznego indyjskiego Udaipuru, obfitującego w pociągająco piękne budowle pałaców, warto spędzić czas z ukochaną osobą na łodzi, która sprawi, iż poczujemy się wyjątkowo odprężeni. Jiva posiada salon relaksacyjny oraz cudowną wannę, znajdującą się na świeżym powietrzu. Spożycie wystawnego obiadu na pokładzie umożliwia przyjemne rozkoszowanie się również widokiem gór Aravalli.

Na łodzi można skorzystać z zabiegów ayurveda, masaży i kąpieli parowych. Jeśli ktoś poszukuje miejsca, które idealnie nadaje się na wypoczynek dla pary zakochanych, to na pewno warto rozważyć propozycję tych niecodziennych atrakcji luksusu Jiva Spa.

 

 

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: