Start Styl Azimut 116 – jacht motorowy powiewający świeżością


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Azimut 116 – jacht motorowy powiewający świeżością

AddThis Social Bookmark Button

jestTen kto miał okazję płynąć na ekskluzywnym jachcie motorowym, w kontakcie z cackiem firmy Azimut, na pewno nie będzie nim zawiedziony. Luksusowa marka kolejny raz stworzyła zaawansowany technologicznie produkt, który spełnia wymagania najbardziej wymagających klientów. Cudownie połyskujące okna GIAOLALU podkreślają nowoczesność oraz szykowność włoskiego stylu.

Oryginalność i piękno projektu zewnętrzne łodzi jest dziełem Stefano Righiniego. Natomiast za kompozycję wystroju środka jachtu odpowiada Carlo Galeazzi. Kreacja tego wyjątkowego pojazdu wodnego jest dowodem na to, iż wszelkie pomysły twórców, a także najśmielsze marzenia inżynieryjne, są w pełni wykonalne. Dotychczasowe modele Azymuta były rozpoznawalne głównie dzięki charakterystycznemu stylowi, będącego szczytem możliwości technicznych , co z resztą zostało również bardzo uwydatnione również w tej serii.

Wnętrze jest urządzone w klasycznym, profesjonalnym stylu wraz ze wspaniałym pokładem przeznaczonym do przyjmowania gości. Wśród wielu atrakcji znajduje się tam również m.in., imponujących rozmiarów bar, olbrzymi stół, krzesła oraz miejsce do opalania.

Nowy Azymut 116 posiada 35,46 metra długości całkowitej, a szerokości 7,40 m. Co ciekawe, zanurzenie maksymalne to 2,04 m, zaś wysokość maksymalna to 8,88 m. Pojemność zbiornika na paliwo mieści aż 18 000 litrów, a na wodę 2 800 l. Wyporność jachtu wynosi 143 tony. Zarówno kreacja wizualna, funkcjonalna, jak i konstrukcja gabarytowa sprawia, że łódź plasuje się w czołówce światowych liderów przemysłu żeglarskiego.

 

 

  

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: