Start Styl Zegarki Ferrari – najwyższa jakość i precyzja


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Zegarki Ferrari – najwyższa jakość i precyzja

AddThis Social Bookmark Button

ferrariPołączenie wiedzy z dziedziny zegarmistrzostwa i doświadczenia precyzyjnego konstruowania pojazdów firmy Ferrari, jest niewątpliwie warte zainteresowania. Unikalna, dokładna, a zarazem oryginalna marka, tak w przypadku ekskluzywnych aut, jak i nowej linii produkcji zegarków, jest po prostu skazana na sukces.

Seria zegarków Panerai Ferrari oraz Girard-Perregaux Ferrari należy do najwyższej klasy artykułów luksusowych. Po pierwsze dlatego, że w obu przypadkach mamy do czynienia z ikonami profesjonalnego wykonawstwa. Po drugie, pomysły na te produkty są zrealizowane specjalnie na użytek stworzenia nowatorskiego projektu, odpowiadającego potrzebom specyficznej grupy docelowej klientów. I po trzecie  - mieszanka perfekcjonizmu szwajcarskiej firmy Girard-Perregaux, włoskiego, eleganckiego stylu marki Panerai wraz ze światową sławą przedsiębiorstwa Ferrari – ma ogromne szanse na wypromowanie zegarków na miarę XXI wieku.

Na uznanie zasługuje wypukłe wycięcie na szkiełku w zegarku  kolekcji Panerai Ferrari. Jest ono umieszczone na tarczy logo Ferrari centralnie. Zaś głęboko osadzone wskazówki dodatkowych funkcji, przypominają zegary kontrolne na desce rozdzielczej auta.

Natomiast, jeśli chodzi o Girard-Perregaux Ferrari to bez wątpienia szwajcarska technologia dościga w swej niezawodności sportowe samochody włoskiego twórcy limitowanych pojazdów.

Oferta zegarków Ferrari jest skierowana głównie do pasjonatów, którzy są zainteresowani nabyciem produktu zarówno szykownego, o najwyższej jakości wykonania, jak i precyzji oraz zawierającego niezbędną dozę kreatywności w doborze środków.

 

  

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: