Start Styl Motorola Aura – telefon idealnie skonstruowany


 

Trendy męskich fryzur roku 2009: style, strzyżenie, kolory

Warto zwrócić uwagę, iż trendy w modzie są cykliczne, d...

 

Gitane w San Francisco

Sztuka malarska w połączeniu z wykwintnym jedzeniem, a tak...

 

Najszybszy jacht na świecie

118 Wally Power posiada moc ponad 17 000 koni mechanicznych,...

 

Dom Vader – na miarę naszych czasów

Projektanci wiktoriańskiego domu z tarasem, stworzyli unika...

Warning: Parameter 1 to plgContentPageTitle() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Motorola Aura – telefon idealnie skonstruowany

AddThis Social Bookmark Button

jestMożna go kochać albo nienawidzieć, ale konstrukcja tego, precyzyjnie stworzonego, modelu telefonu komórkowego firmy Motorola, z pewnością zasługuje na szacunek.

Aura posiada okrągły wyświetlacz o rozdzielczości 300dpi, 16 mln kolorów i średnicy 1,55 cali, a także jest chroniona soczewką z 62-karatowego szafirowego szkła, odpornego na zarysowania. Ten luksusowy model telefonu wykorzystuje technologię CrystalTalk, która jest autorskim pomysłem firmy, stosowanym również w akcesoriach Bluetooth. Co sprawia, że rozmowa telefoniczna jest dobrze słyszalna dla obu stron, również w hałaśliwym środowisku.

Motorola Aura zawiera baterię, która starcza na 7.3 godzin rozmów, 2GB pamięci wewnętrznej, jak też umożliwia transmisję danych GPRS oraz EDGE. Ten ekskluzywny produkt wyceniono, z końcem 2008 roku, na  $2,000, co zapewne będzie miało wpływ na obniżenie jego popytu konsumenckiego.

 

 

 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 


Podobne artykuly: